piątek, 10 lutego 2017
tak więc jeszcze dzisiejsze.
świeciło słońce, co dawało odrobinę pogody ducha i energii do działania,
mam termin na tatuaż - 14 kwietnia <3
kupiłam też zeszyty,
posprzątałam - kurze, odkurze, podłogi, pokoje,
wypiłam herbatki z laską cynamonu,
odebrałam babeczki od Ali,
jutro pozałatwiam resztę (ochroniarz),
no a tak to już tylko chill dzisiaj.
no zjadłam 2 jabłka zamiast jednego, ale myślę, że to nic!

6 komentarzy:

 1. Tatuaż taki na stałe, to znaczy do końca życia?
  Da się jeszcze jakoś odwieść Cię od tego pomysłu? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój poprzedni komentarz nie pojawił się tutaj, bo nie podoba Ci się, że ktoś obcy czepia się Twojego przyszłego tatuażu czy może po prostu wiadomość gdzieś się zawieruszyła albo w ogóle nie wysłała? Proszę, powiedz że to nie ta pierwsza opcja jest prawdziwa, bo zaczynam już mieć wyrzuty sumienia, że sprawiłem Ci przykrość lub wprawiłem w złość (a intencje miałem czyste! chciałem tylko... byś jeszcze raz przemyślała czy realizować pomysł ;) jeśli do kolczyka dodasz jeszcze tatuaż w widocznym miejscu, to możesz zaszkodzić swojej urodzie - tak myślę, ale się nie upieram!) Nie gniewaj się na mnie! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wybacz, po prostu nie zauważyłam, że jest tutaj komentarz! rzadko ktoś się odzywa :) i tatuaże mam już dwa na stałe ;) lubię to i podoba mi się i spokojnie, nie obraziłam się za nic :)

   Usuń
 3. Straciłem już wiarę, że odpiszesz, a jednak coś się tu pojawiło! Tym razem ja odczytuję i odpisuję po 2 tygodniach :)
  Podobno istnieją tatuaże utrzymujące się plus/minus 2 lata, nie rozważałaś czegoś takiego? W tatuażach zawsze przeraża mnie perspektywa tego, że bardzo trudno je usunąć
  Jeśli można wiedzieć - co w ogóle chcesz wytatuować i co już masz? Rysunki, napisy? Jakaś szczególna symbolika?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niee, ja lubię tatuaże na stałe, zawsze mnie to kręciło i chcę mieć ich trochę ;) nie będę chciała ich usuwać, spokojnie!
   póki co mam nietoperza i lisa, nie są to specjalne symbole, po prostu moje impresje i coś co z różnych powodów lub przy tym bez powodu chcę mieć;p a teraz będzie to obraz Marc'a Chagalla, który uwielbiam!

   Usuń
 4. Eh, zapomniałem o Tobie, a teraz po czasie mi się przypomniało, gdy natrafiłem w sieci na coś o tatuażach (zresztą zerknij, może Cię zaciekawi - http://www.boredpanda.com/tattoo-aging-before-after/).

  Już maj, więc rozumiem, że Twój tatuaż wykonany? Spojrzałem na nowsze wpisy, ale nigdzie nie widzę zdjęcia z efektem, a jestem bardzo ciekaw, bo... obraz Chagalla?! Cały czy tylko fragment? Który obraz? Wszystko czarnym tuszem czy z kolorami? Jeśli możesz, to pokaż jak wyszło :) Jesteś zadowolona?

  OdpowiedzUsuń